مجموعه پیشگامان توسعه کسری، با هدف ارائه خدمات متمایز در صنعت غرفه سازی و دکوراسیون داخلی ، از سال 1393 فعالیت خود را آغاز نموده و امروزه با اجرای بیش از 700 غرفه نمایشگاهی و پروژه های داخلی و باز سازی ساختمانی ، توان اجرایی غرفه سازی در هر نمایشگاهی را دارد و در این صنعت پیشرو می باشد . آتلیه طراحی کسری دیزاین  با برترین و حرفه ای ترین طراحان و مهندسین معماری  با توجه به نیاز مشتری، به روز ترین طراحی غرفه و دکوراسیون داخلی را انجام میدهد.

تجهیزات غرفه سازی کسری :


کسری دیزاین با دارا بودن کارگاه اختصاصی و تجهیزات مدرن ساخت غرفه و پرسنل  مجرب در زمینه ساخت غرفه با  بالاترین کیفیت، کوتاه ترین زمان ساخت و هزینه تمام شده مناسب و همچنین انبار مستقل، تمامی نیازهای مشارکت کنندگان محترم را در زمینه غرفه سازی برآورده می نماید.

کسری دیزاین به عنوان طراح و مجری غرفه های نمایشگاهی در تهران و سایر شهرستانها


پیشگامان توسعه کسری عضو انجمن صنفی کارفرمایی غرفه سازان ایران ، دارنده گرید A  در سیستم رتبه بندی انجمن غرفه سازی و دارای گواهینامه ساخت غرفه سازی از نمایشگاه بین المللی می باشد .  پیشگامان توسعه کسری با افتخار به اینکه تا به حال تمامی مشتری های غرفه سازی و دکوراسیون داخلی خود را راضی نکه داشته ضمانت میکند این مهم همیشه هدف اصلی این شرکت می  باشد.

دلایل همکاری با کسری دیزاین 


مجموعه نمایشگاهی پیشگامان توسعه کسری پیشرو در خدمات مشاوره ای در زمینه  طراحی غرفه نمایشگاهی, غرفه سازی و همچنین ارائه دهنده خدمات تبلیغاتی موثر بر جذب مخاطبان با دارا بودن دانش آکادمیک ، مهندسی و تجربی با در نظر گرفتن شرایط تاثیر گذار بر بازدید کنندگان و ارائه پیشنهادات مورد نیاز و همراهی مشارکت کنندگان تا حصول کامل اهداف خود همراه و مشاور مشارکت کنندگان محترم می باشد.