شرکت غرفه سازی کسری دیزاین

غرفه مناسب من کدام است؟

 
 
 

با در نظر گرفتن محدودیت های مختلفی مانند بودجه، زمان مورد نیاز برای طراحی و ساخت، نوع صنعت مخاطب متقاضی و نحوه نشان دادن محصولات و یا خدمات برای گرفتن بهترین نتیجه می بایست نوع سازه و نوع ساخت غرفه خود را به درستی انتخاب نمایید؛ در همین راستا برآن آمدیم تا راهکارهای زیر را در مقابله با چالشهای موجود به شما ارائه دهیم:

چالشها و راهکارها

محدودیت در تعداد محصولات

محدودیت در متراژ

محدودیت در زمان

محدودیت در بودجه

قدم دوم : جانمایی غرفه

یکی از مهم ترین عوامل در دیده شدن غرفه شما مکان غرفه شماست این امر مستلزم آن است تا شما اطلاعات خوبی در رابطه با شناسایی بهترین موقعیت سالن داشته باشید. از جمله این موارد میتوان به ورودی و خروجیهای سالن، راهروهای اصلی و فرعی، تعداد ورودیهای غرفه و ... اشاره کرد. بدیهی است هرچه غرفه شما در شاهراه اصلی و نزدیک به ورودی سالن باشد موقعیت مکانی آن بهتر است. شایان ذکر است بدلیل جلوه بصری سالن مجریان نمایشگاه بهترین مکان ها را به شرکت هایی اختصاص می دهند که دارای غرفه سازی خاص باشند.

قدم اول: بررسی نوع نمایشگاه و بازخورد آن در دوره های قبل

این مسئله به شما کمک خواهد کرد تا میزان احتمالی بازدید کننده ها و همچنین شرکت کننده ها را در دوره جاری پیش بینی کنید د و پس از آن با توجه به اطلاعات بدست آمده میتوانید در آن نمایشگاه ثبت نام کنید.

قدم چهارم: آمادگی مجموعه شما از لحاظ ظاهری

برنامه ریزی اقدامات روزهای نمایشگاه و علی الخصوص داشتن اطلاعات کافی در خصوص کسب و کارتان بسیار برای بازدیدکننده حائز اهمیت خواهد بود، بهتر است قبل از شروع نمایشگاه با تیم خود جلسه هماهنگی گذاشته تا هریک از مسئولین شرح وظایف خود را داشته باشند و اطلاعات کافی نیز از نوع محصولات و خدمات شرکت شما داشته باشند. چاپ کارت ویزیت و بروشور محصولات شما به تعداد کافی از جمله مسائل مهمی است که شرکت کنندگان به آن کمتر اهمیت می دهند، جالب است بدانید بسیاری از مجموعه ها در روزهای آخر نمایشگاه بدلیل توزیع آنها در روزهای قبل اقلام اطلاع رسانی خود را در دست ندارند.

قدم سوم: تبلیغات

تبلیغات مناسب و مورد انتظار مشتری هرچه بیشتر به جذب مشتری شما کمک خواهد کرد، در صنعت نمایشگاه نوع تبلیغات به تبعیت از زمان کوتاه آن متفاوت است چراکه شما باید پلن تبلیغاتی مناسب را برای پوشش کل بازدیدکنندگان را در کوتاهترین زمان داشته باشید، از جمله این تبلیغات می توان به چاپ و نصب بیلبورد در محیط نمایشگاه، رادیو نمایشگاه و تبلیغات بصری داخل غرفه ، چاپ بروشور و همچنین هدایای تبلیغاتی اشاره کرد.
اصولا شرکت هایی که برای اولین بار در یک نمایشگاه شرکت می کنند با چالش های جدیدی مواجه هستند از جمله تصمیم گیری در مورد جانمایی غرفه، غرفه سازی، تبلیغات و... باید بگوییم درست است که این دسته از شرکت ها دید کامل از نمایشگاه و یا بازخورد آن ندارند اما با توجه به نکات زیر و مطابقت آنها با شرایط خود می توانند حضور موفقی در نمایشگاه داشته باشند

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه ما از آخرین رویدادهای شرکت غرفه سازی کسری دیزاین مطلع شوید