شرکت غرفه سازی کسری دیزاین

غرفه سازی پنل پارتیشن

 
 
 

ساختار این سازه متشکل از تعدادی پنل( MDF دو رو سفید با قطر mm6) و تعدادی سازه های آلومینیومی هشت پر میباشد که با توجه به متراژ غرفه تغییر خواهد کرد. همان گونه که در شکل زیر مشاهده میکنید پنل ها توسط سازه های آلومینیومی به یکدیگر متصل می شوند. زمانی که شما در نمایشگاه موردنظر ثبت نام کرده اید و جانمایی غرفه شما صورت پذیرفته است، ساده ترین و ارزان ترین پیشنهاد مجری نمایشگاه برای ساخت غرفه شما استفاده از سیستمهای پیش ساخته ی پنل پارتیشن میباشد. معمولا همراه با اجرای این سیستم کفپوش موکت، سوکت برق، روشنایی، میز و صندلی و کتیبه ای شامل نام شرکت شما و در بعضی مواقع به همراه لوگو از سوی مجری نمایشگاه تامین می شود، از آن جا که قانون مشخصی برای تامین موارد ذکر شده از سوی مجری وجود ندارد لذا در این خصوص اکیدا توصیه میکنیم تا راهنمای اختصاصی شرکت در آن نمایشگاه را مطالعه نمایید.

نکته: از آنجاکه بدلیل استفاده متعدد از این سازه ها در نمایشگاههای مختلف، سازه ها از لحاظ طاهری در وضعیت مناسبی نیستند لذا حتما از مجری نمایشگاه خود درخواست نمایید تا از سازه های باکیفیت بالا در ساخت غرفه شما استفاده نماید درغیر این صورت برای رفع این موضوع میبایست از پوشش سطح دیواره ها با ملزومات چاپی استفاده نمایید.

 

همان گونه که مستحضر هستید این نوع غرفه ها از لحاظ ظاهری بسیار ساده میباشند و بدیهی است که تفاوت محسوسی با غرفه های خودساز دارند اما با مقداری تغییر میتوان آنها را بسیار متفاوت کرد.

3- سومین راهکار استفاده از سازه پاپ آپ درون غرفه است که با وجود اینکه در ساختار ظاهری پنل ها تغییری ایجاد نمی کند ولی باعث ایجاد تغییری مثبت خواهد شد.

2- دومین گزینه استفاده از مقوله چاپ است بطوری که بتوان کل دیوار یا بخشی از آن را پوشش داد، برای توضیح بیشتر باید بگوییم با استفاده از طراحی و چاپ منحصر غرفه خودتان میتوانید ظاهر غرفه خود را کاملا متمایز نمایید.

1- ساده ترین راه تغییر دادن رنگ پنل هاست این رنگ ها میتوانند در هارمونی با لوگو یا محصولات شما باشند.

 

 

نقاط قوتنقاط ضعف
  • ارزان
  • نصب سریع و آسان
  • ظاهر نامناسب در متراژ بالای 20 مترمربع
  • سازه بسیار ابتدایی
  • عدم انعطاف پذیری
  • عدم امکان در ایجاد سازه های منحنی
  • عدم امکان اتصال تلویزیون و طبقه به دیوار

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه ما از آخرین رویدادهای شرکت غرفه سازی کسری دیزاین مطلع شوید