فواید استفاده از سازه تتریس:

​​​​​​​

- مقاوم و مستحکم بودن قطعات

- انعطاف پذیری در طراحی و تولید

- ایمنی سازه

- صرفه جویی در هزینه

- صرفه جویی در موارد ناشی از انتخاب سازه های از پیش ساخته شده

- عدم تولید ضایعات و سازگاری با محیط زیست

- عدم تولید آلودگی صوتی در محیط

- عدم محدودیت در طراحی طولی

- نصب و راه اندازی آسان

- سرعت بخشیدن به فاز اجرایی پروژه

- امکان خلق اشکال کروی با زوایای انحنایی

- انتقال کابل های برق به نقاط دلخواه در این سازه

- امکان ایجاد اختلاف سطح به منظور بهتر شدن امر نورپردازی

- هماهنگی با انواع کانترها، لایت باکس ها و دیگر تجهیزات نمایشگاهی

- امکان استفاده از پنجره و طبقه بندی های گوناگون

- انجام تمام ابعداد کارهای گرافیکی و تیزرهای تبلیغاتی لازمه برای جلوه بخشی

غرفه سازی تتریس

تتریس به لحاظ سرگرمی، حتما همانطور که می دانید و آن را بازی کرده اید؛ یک بازی معمایی خونه سازی مانندی بود که با قرار دادن این دسته از خونه سازی ها می توانستیم شکل و ساختمان مورد نظر خود را بوجود آوریم! در واقع سازه تتریس هم از همین بازی الهام گرفته شده است چرا که سازه های تتریسی هم به مانند همان خونه سازی ها، با کنار هم قرار گرفتن با همان میزان سرعت، سبب بوجود آمدن ساختمان ها و غرفه های مورد نظر ما می شوند! سازه تتریس یک سازه جدید با روش اتصال ویژه و همچنین رنگ بندی متفاوت است که البته سرعت نصب فوق العاده ای نیز دارد!


بهره بردن از این سازه مدولار (تولید شده از قطعات از پیش ساخته، مطابق با استانداردهای روز جهانی و آماده برای مونتاژ شدن که البته بیشتر برای ساخت پاویون ها و غرفه های گروهی مورد استفاده قرار می گیرد) سبب عدم نیاز به ساخت و ساز درونی در نمایشگاه و همچنین عدم نیاز به استحکام بخشی برای این دسته از سازه ها می باشد.


سازه تتریس به علت شکل و جلوه ویژه ای که از خود در نهایت به نمایش می گذارد سبب جلب توجه و همچنین ایجاد تمایز بین غرفه شما با دیگر همسایگانتان می شود! همچنین شایان به ذکر است که در این سازه می توان از لایت باکس های گوناگون برای معرفی و یا حتی زیبایی غرفه مورد نظرتان استفاده نمود